Rezydencja
"LOLO BRYGIDA"

POLSKA - SUDETY
Turystyczna 25
58-580 Szklarska Poręba
tel.: 48 75 717 21 83
kom.: 48 510 079 550
lolobrygida1@op.pl
www.lolobrygida.wszklarskiej.pl
Kontakt może odbywać się w języku:
polskim, angielskim, niemeckim

HOTEL

POŁOŻENIE
Szklarska Poręba -
miasto w województwie dolnośląskim, położona jest w południowo-zachodniej Polsce, u zbiegu trzech granic Polski, Czech i Niemiec, w paśmie gór Izerskich i Karkonoszy. Miasto leży u podnóża góry Szrenica (1362 m n.p.m.). Jest to najlepiej zagospodarowane centrum sportów zimowych w Polsce. Miasto jest położone na wysokości od 440 - do 886 m n.p.m.
Walory turystyczne oraz korzystne położenie w pobliżu dużych środkowoeuropejskich miast: Praga 139 km, Wiedeń ok. 400 km, Wrocław 140 km., a także bliskość przejść granicznych polsko - czeskich (8 km) oraz polsko-niemieckich (71 km), czyni ze Szklarskiej Poręby atrakcyjny ośrodek zarówno pod względem turystycznym jak i gospodarczym. Szklarska Poręba jest uznawana za jeden z najlepszych ośrodków turystycznym w Polsce. Istniejące w Szklarskiej Porębie walory wypoczynkowe pozwalają na aktywny wypoczynek turystom nie tylko w sezonie narciarskim, ale praktycznie przez cały rok.

Niewiele jest w Polsce obszarów tak sprzyjających rekreacji jak okolice Szklarskiej Poręby. Cisza, wciąż zmieniające się krajobrazy w zależności od oświetlenia czy pory dnia, połączone z szumem krystalicznie czystych potoków i wodospadów spadających w otoczeniu granitowych skał - to elementy wpływające niezwykle kojąco na naturę ludzką.

W Jakuszycach, należących do Szklarskiej Poręby, śnieg utrzymuje się grubą warstwą aż do późnej wiosny. Trasy biegowe, o łącznej długości 100 km, po sezonie zimowym służą miłośnikom cyklingu, bowiem coraz bardziej popularne staje się pokonywanie górskich szlaków na rowerach. Możliwość korzystania z górskiej wspinaczki, konnej jazdy po rozległych ostępach leśnych oraz poszukiwania minerałów.

HOTELHOTELHOTELHOTEL
 

O OBIEKCIE
Obiekt nasz jest położony na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego ok 50m od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę. Do willi należy zalesiony teren, przez który przepływa malowniczy górski strumień oraz przebiega narciarska trasa zjazdowa "LOLOBRYGIDA", co umożliwia bezpośredni zjazd oraz zejście z naszego terenu do stacji wyciągu. Z bliskością obiektów narciarskich wiąże się łatwy dostęp do sprzętu turystycznego (rowerowego i narciarskiego). W pobliżu parking strzeżony oraz wiele atrakcyjnych tras do uprawiania TREKKING-u.
Oferujemy bezpłatne zabiegi aparatem "BIOPTRON". Proponujemy organizację szkoleń, obozów, imprez okolicznościowych (spotkania "Nasza Klasa") i integracyjnych oraz pobyty dla grup.
ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK POŁĄCZONY Z ATRAKCYJNYMI IMPREZAMI (ICH WYKAZ W KALENDARZU IMPREZ).

CENNIK
Ceny zaczynają się od 140 zł z wyżywieniem, ceny do negocjacji.

Zasady rezerwacji:
- przedpłata 30% od ustalonej kwoty;
- ceny nie obejmują opłaty klimatycznej (1.90zł/os. doba);
- płata pobierana jest w dniu przyjazdu;
- doba hotelowa od 14.00 do 11.00.

Konto bankowe:
Nr: 93 1090 1984 0000 0001 1517 5089
Danuta Hermel

HOTELHOTELHOTELHOTEL

tags: Lolo Brygida, odpoczynek Szklarska Poręba, odpoczynek w Sudetach, odpoczynek zimą, odpoczynek latem, odpoczynek w górach, pensjonat w Sudetach, pensjonat w Szklarskiej Porębie

 
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!